MEKLĒŠANA
     

SADARBĪBAS PARTNERI        


STUNDU SARAKSTS
  ATPAKAĻ
 
Izmaiņas pirmdienai
 

 

                                

Izmaiņas stundu sarakstā

Pirmdiena, 21.12.2015. 

Kurss

Pāris

Mācību  priekšmets

Auditorija

Pedagogs

1.G

1.

Ģeogrāfija

8.

I.Gūtmane

1.G

2.

Latviešu valoda

10.

B.Stefena

1.G

3.

Dabaszinības

1.

M.Gailāne

1.L

1.

Angļu val. 1.gr.

19.

A.Veidemane

1.L

1.

Angļu val. 2gr.

18.a

M.Grauziņa

1.L

2.

Literatūra

11.

I.Mekšūna

1.L

3.

Latviešu val.

11.

I.Mekšūna

1.S

1.

Ķīmija

1.

M.Gailāne

1.S

3.

Ģeogrāfija

8.

I.Gūtmane

1.S

4.

Sports

z.

L.Haritonovs

2.D

1.

nenotiek

-

A.Sokols

2.D

3.

Prečzinību pam.

14.

D.Kaparkalēja

2.D

4.

Angļu val. 2.gr.

1.a

A.Sokols

2.L

1.

nenotiek

-

I.Dišlere

2.L

2.

Preču rakst

6.

L.Grietēna

2.L

3.

. Matemātika

13.

I.Dišlere

2.L

4.

Lietišķā saskarsme

14.

D.Kaparkalēja

2.P

1.

Latviešu val.

10.

B.Stefena

2.P

2.

Angļu val.

1.a

A.Sokols

2.P

3.

Darba un vides aizsardzība

16.

I. Mežals

2.R

3.

Informātika

17.

Z.Petročenko

2.R

4.

Angļu val.

1.a

A.Sokols

2.S

2.

Ekonomika

6.

I.Gūtmane

2.S

3.

Angļu val.

1.a

A.Sokols

2.S

4.

Darba un vides aizsardzība

16.

I.Mežals

3.A

1.

Matemātika

13.

I.Dišlere

3.A

2.

Grāmatvedība,kalkulācija

9.

N.Markina

3.A

3.

Uzņēmuma darba org.

3.

I.Dūmiņa

3.C

1.

Angļu val.

1.a

A.Sokols

3.C

2.

Sports

z.

L.Haritonovs

3.C

3.

Latviešu val.

10.

B.Stefena

3.C

4.

Matemātika

13.

I.Dišlere

3.F

4.

Preču piegāde,uzsk.,uzglab.

6.

L.Grietēna

3.F

5.1.

Audzinātāja st.

6.

L.Grietēna

3.G

1.

Noliktavu loģ.pam.

18.

K.Freimane

3.G

2.,4.

Noliktavu loģ.pam.

12.

K.Freimane

3.G

3.

Loģistikas pam.,kvalit.org.

16.

K.Freimane

3.L

1.

nenotiek

-

M.Grauziņa,A.Veidemane

3.L

3.

Loģistikas pam.,kvalit.org.

12.

K.Freimane

3.R

1.,2.

Tiesību pam.

5.

T.Džugleja

4.A

1.

Tirgzinības

15.

K.Dzenis

4.A

2.

Vācu val.

8.

D.Vārpa

4.A

3.

Viesu apkalpošana

2.

A.Upmine

4.A

4.

Statistika

9.

N.Markina

4.F

3.

Veselības māc.

7.

M.Gerharde

4.F

4.

Tiesību pam.

5.

T.Džugleja

4.L

1.

Noliktavu loģ.pam.

12.

K.Freimane

4.L

2.

Noliktavu loģ.pam.

18.

K.Freimane

4.L

3.

Tiesību pam.

5.

T.Džugleja

4.L

4.

Loģistikas pam.,kvalit.org.

12.

K.Freimane

AC2*

1.

PD viesu apkalpoš.org.

-

A.Upmine

AC2*

4.1.

PD rest.darba org.

-

I.Zakse

AC2*

4.2.

Audzinātāja st.

10.

I.Zakse

LG2*

1.2.,2.

Darba un vides aizsardzība

16.

I.Mežals

LG2*

1.1.,3.2.,4.

PD loģ.sist.,kvalit.org..

6.

L.Grietēna

LG2*

3.1.

Audzinātāja st.

15.a

I.Pirktiņa

 Nav T.Daudišas.

18.12.2015.                                      Izglītības metodiķe                                                 I.Abricka

                               

 

 

                                                                                       
                     

 

                                                                              

 

                                                                                                                                    
                         

   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 
  Apskatīt stundu sarakstu
 

IZMAIŅAS STUNDU SARAKSTĀ


KALENDĀRS
19
Septembris
Verners
Muntis


JAUNĀKĀS GALERIJAS


APTAUJA