MEKLĒŠANA
     

SADARBĪBAS PARTNERI        


SĀKUMLAPA
  ATPAKAĻ
 
0
Komentāri:    
 
0
Komentāri:    
Lai veiktu e-talonu atlaižu statusa pagarināšanu, audzēkņiem būs jāpiesakās pie audzinātāja un pēc tam jāodas pie kāda no Rīgas satiksmes biļešu pārdošanas automātiem
 
0
Komentāri:    
Audzinātāja stunda 1.septembrī
 
0
Komentāri:    
Vai vēlies iegūt sirdij tuvu profesiju, ja tas nav izdevies līdz šim? Vēlies iegūt jaunu profesiju, jo līdzšinējā specialitāte nav ļāvusi strādāt kāroto darbu? Varbūt jau kādu laiku meklē savu vietu dzīvē un vēlies labi nopelnīt, nevis vienkārši strādāt un pelnīt iztiku?Izmanto iespēju mainīt dzīvi ar Jauniešu garantiju! Tu vari gada vai pusotra laikā tikt līdz savam mērķim. Tas viss BEZ maksas un BEZ problēmām, ja Tu nemācies un neesi nodarbināts!
 
0
Komentāri:    
Mācību pēcpārbaudījumi š.g.28.augustā plkst.10.00 15.auditorijā jauniešiem ar mācību priekšmetu parādiem.
 
0
Komentāri:    
Dienesta viesnīcas līgumu slēgšana ar Rīgas Stila un modes profesionālo vidusskolu no š.g.26.augusta līdz 28.augustam no plkst.10.00 līdz 15.30.
 
0
Komentāri:    
 
0
Komentāri:    
Paldies, skolas direktorei Initai Safronovai, kura vienmēr skolā ir atbalstījusi un atbalsta radošus jauniešus un interešu izglītību. Paldies kolektīvu vadītājiem, par ieguldīto darbu. Paldies jauniešiem par degsmi, vēlmi piedalīties un visu izdarīt labi, paldies par atbildības sajūtu un labi padarītu darbu. Paldies visiem kolēģiem, kuri bija kopā ar mums šajos svētkos. Labi pavadīts laiks, jaukas emocijas.
 
0
Komentāri:    
Dokumentus pieņem no 2015. gada 8. jūnija darba dienās no plkst. 9:00-15:00.
 
0
Komentāri:    
Sertifikātus var saņemt kancelejā darba dienās no plkst. 9:00-15:00
 
Iepriekšējā1 2 3 4 5 Nākamā
 

IZMAIŅAS STUNDU SARAKSTĀ


KALENDĀRS
19
Februāris
Zane
Zuzanna


JAUNĀKĀS GALERIJAS


APTAUJA